‘Tablet Reis’ olarak tanınan fenomen yaşadığı acı dolu hayatını anlattı

Güzel’in sosyal medyada gündem olan ‘Tablet Reis’ imajı, tablet kutu açılımı videosunda salatalık çıkmasıyla ortaya çıkmış ve “Hıyarın tadına bakalım” demesiyle büyük ilgi görmüştü. Fenomen, son zamanlarda yeni bir imajla karşımıza çıktı ve yaşadığı acı dolu hikayesiyle herkesi üzdü.

‘Tablet Reis’ isimli fenomen 8 yıl önce çektiği tablet açılım videosuyla büyük bir popülerlik elde etmişti. Küçük yaşta tablet kutusundan çıkardığı salatalık videosuyla tanınan Onurcan Güzel’in 24 yaşındaki “Tablet Reis” olarak bilinen değişimi, uzun süre konuşulan konular arasında yer aldı.

Testo Taylan’ın çektiği son video, ‘Tablet Reis’in zorluklarla dolu hayatını ilk kez detaylı bir şekilde anlattı. Fenomen Güzel, 2013 yılında çektiği ünlü tablet videosunu kurgu olduğunu açıkladı. Güzel, “2013 yılında videoyu çekmiştim. Videonun hepsi kurguydu. O dönemler de İnternetten alışveriş yapmak çok popüler değildi. Yapılan alışverişlerde domates, salatalık gibi ürünler çıkıyordu. Ben de bu videoyu buna ithafen çektim” olarak açıkladı.

‘Tablet Reis’, babasını 2020 yılında kaybetmesinin ardından YouTube’a video atmadığını ve annesinin zengin biriyle evlenerek kendisini bıraktığı açıkladı. Onurcan, genetik bir rahatsızlık nedeniyle çalışamadığını ve halasının emekli maaşı ile geçindiklerini açıkladı. Fenomen, şu anda sağlığının kötü durumda olduğunu ve daha önce intihara kalkıştığını, yoğun bakıma alındığını da itiraf etti.

Onurcan Güzel’in halasının, Testo Taylan’dan yeğenine iş bulması için yardım talep etmesi üzerine, Testo Taylan’ın YouTube videosu aracılığıyla bağış kampanyası başlatıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx