Redmi Buds 4 Active’in özellikleri neredeyse tamamen kesinleşti

Redmi, Redmi Buds 4 Active modelini Hindistan’da yakın zamanda piyasaya süreceğini duyurdu. Bu tamamen kablosuz kulaklıklar, Xiaomi Pad 6 ile beraber 13 Haziran’da satışa çıkmış olacak. Redmi, kulaklıkların Amazon Hindistan üzerinden alınabileceğini belirtti.

Redmi Buds 4 Active‘in lansmanına özel olarak hazırlanan mikro site, Amazon üzerinde hali hazırda erişime açık durumda ve ürünle ilgili önemli bilgileri paylaşıyor. Listeleme, Hindistan versiyonunun kısa bir süre önce tanıtılan global modele benzediğini teyit ediyor.

Xiaomi, Redmi Buds 4 Active’in dikkat çekici özelliklerini belirtti ve kulaklıkların etkileyici pil ömrü ve Google Fast Pair desteğini öne çıkardı. Kulaklıklar, geliştirilmiş ses kalitesi için Bass Pro Sürücülerini kullanıyor ve Açık Çevre Gürültü Engelleme (ENC) desteği sunuyor. Diğer özellikler için global model incelenebilir.

Redmi Buds 4 Active’in özellikleri neredeyse tamamen kesinleşti

Redmi Buds 4 Active, güçlü bir bas performansı sağlayan dayanıklı 12mm dinamik sürücüye sahip. ENC teknolojisi, sesli görüşmeler sırasında arka plan gürültüsünü etkili bir şekilde azaltıyor ve gürültülü ortamlarda bile net iletişim sağlanabiliyor. Ayrıca, oyun severler, düşük gecikme süreli oyun modu sayesinde etkileyici bir oyun deneyimi yaşayabilecekler.

Bluetooth 5.3 bağlantısı sayesinde Redmi Buds 4 Active, sorunsuz kablosuz ses iletimini SBC ses kod çözücüsüyle sağlıyor. Google Fast Pair entegrasyonu eşleştirme işlemini basitleştiriyor, aynı zamanda kulaklıklar çağrı yönetimi, müzik çalma ve parça seçimi için sezgisel jest kontrolleri sunuyor.

Müziği devam ettirebilmek için Redmi Buds 4 Active, her kulaklıkta 34 mAh pil kapasitesi sunuyor ve tek bir şarjla yaklaşık 5 saatlik çalma süresi sunuyor. Yanında verilen şarj kutusu ise 440 mAh pil kapasitesine sahip ve toplam müzik çalma süresini yaklaşık 28 saate kadar uzatıyor.

Redmi Buds 4 Active‘in şarj kutusu, USB Type-C bağlantı noktasına sahip ve hızlı şarj özelliğini destekliyor. Sadece 10 dakikalık bir şarjla 110 dakikaya kadar müzik dinleme keyfi sunuyor. Ek olarak, bu kulaklıklar IPX4 derecesinde suya karşı dayanıklılık sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir