Oscar tokadı unutuldu mu? Will Smith’e yeni roller gelmeye devam ediyor

94. Oscar Ödülleri’nde oyuncu Will Smith’in sahneye çıkıp komedyen Chris Rock‘a tokat atması büyük yankı uyandırmıştı. Smith, tokat hadisesinin ardından yaptığı açıklamada “Akademinin bana olan güvenine ihanet ettim. Ödül kazananları, harika işlerini kutlama fırsatından mahrum bıraktım” demişti. Smith, “Bu nedenle akademiyi bıraktığını ve kurulun uygun göreceği diğer cezaları da kabul edeceğini” ifade etmişti.

Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi de Smith’i 10 yıl boyunca Oscar galalarından ve diğer Akademi etkinliklerinden men etmişti.

YENİ FİLMİ BELLİ OLDU

Oscar tokadının ardından prestiji sarsılan Smith, film projelerinde yer almaya devam ediyor. Oscar ödüllü oyuncunun yeni rolü açıklandı. Oyuncu “Sugar Bandits” adlı gerilim türündeki filmde rol alacak.

Chuck Hogan’ın “Devils in Exile” kitabından uyarlanan filmde Smith, Irak’ta savaşmış ve eski asker arkadaşlarıyla bir araya gelip Boston’da uyuşturucu ticaretini durdurmaya çalışan bir askeri canlandıracak.

Smith’in Oscar tokadı sonrası ilk filmi Antoine Fuqua imzalı Emancipation filmiydi.

YENİ PROJELER YOLDA

Oyuncunun yeni film projeleri arasında Bad Boys serisinin dördüncü filmi yer alıyor.

Zombi filmi Ben Efsaneyim’in devam için de heyecanlı bir bekleyiş var. Filmde Smith rolüne geri dönerken Michael B. Jordan kadroya dahil olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx