Ali Atay’ın tütsü isyanı! ‘Şikayet çok, hangisi?’

32 yaşındaki oyuncu Hazal Kaya, meslektaşı Ali Atay ile 6 Şubat 2019 yılında nikah masasına oturmuştu. Güzel oyuncu, aynı yıl kasım ayında ise ilk çocuğu Fikret Ali’yi kucağına almıştı.

9 yıldır mutlu birlikteliklerini sürdüren çiftin, geçtiğimiz şubat ayında ise kızları dünyaya gelmişti.

“DAĞILMA SENDROMUNA YAKALANDIM”

Uzun zaman sonra görüntülenen Ali Atay, bir süredir ekrandan uzak kalmasının nedenini soranlara “Dağılma sendromuna yakalandım” yanıtını vermişti.

“TELEVİZYON ZOR İŞ”

Oyuncu, “6 gün boyunca sette çalışıyorsun ve darmadağın oluyorsun. Bir gün çocuklarımı görmesem özlüyorum. Televizyon zor iş. Tüketiyor insanı” demişti.

“SİRKE İLE YIKANIYORUM”

Geçtiğimiz haftalarda verdiği röportajda “Sirke ile yıkanıyorum” diyen Kaya, ‘Ölümlü Dünya 2’nin galasında bu cümlesine açıklık getirmişti; “Ata usulü şeyler. Kendimce kötü enerjiden arınmak için söylediğim bir şey bu. Geyikti aslında. Bugün de eve gidince ada çayları yakalım bu film çok güzel olmuş diyeceğim sanırım. Kötü gözler uzak dursun diye galiba.”

“ADA ÇAYLARI YAKIYORUM”

Hazal Kaya ve Ali Atay çifti, önceki gece Sarıhan’daydı. Geçtiğimiz haftalarda ‘Ölümlü Dünya 2’ filminin galasında “Eve gidince tütsüler yakacağım” diyen Kaya, “Hastalıktan yeni çıkıyorum. Çok rahatsızdım. Ada çayları yakıyorum” diyerek güldü.

TATLI DİLLE EŞİNE TAKILDI

Geçtiğimiz aylarda bu konulardan dolayı şikayetçi olduğunu tatlı bir dille söyleyen Atay ise, “Şikayet çok hangisi? Temizlik konusu totem gibi ya. Biz gidelim mi artık? Bizi bekliyorlar” diyerek gülümsedi.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx