Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz arasında nafaka krizi! ‘Kendisine sorarsınız’

Ahu Yağtu, önceki gün Akmerkez’de objektiflere yansıdı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan oyuncu, “Alışveriş yapmaya geldim ama bir şey beğenemedim, gördüğünüz gibi elim boş çıktım” dedi.

“AZ VE ÖZ OLSUN”

Rol aldığı projelerden bahseden Yağtu, “İnce eleyip sık dokuyorum, sırf ekranda olmak için herhangi bir işte yer almayı tercih etmiyorum. Az ama öz olsun, başarımın sırrı bu” ifadelerini kullandı.

OĞLU İLE SÖMESTR TATİLİ PLANI

Önümüzdeki hafta okulların yarıyıl tatiline girmesi sebebiyle oğlu Kemal ile tatil planı yaptıklarını belirten ünlü oyuncu “Sömestr tatili için kışlık bir şeyler baktım. Yavaş yavaş hazırlıklara başladım, inşallah gideceğiz bir yerlere. Kemal’in dersleri de gayet iyi” şeklinde konuştu.

“DAVA HENÜZ SONUÇLANMADI”

“Oğlunuz Kemal’in eski eşiniz Cem Bey ile birlikte tatile gitme isteği oldu mu?” sorusuna Ahu Yağtu, “Öyle bir isteği olmadı” cevabını verdi. Oyuncu, eski eşi Cem Yılmaz ile yaşadığı nafaka kriziyle ilgili ise “Henüz sonuçlanmadı, dava süreci devam ediyor. Kendisine de sorarsınız karşılaştığınızda” açıklamasını yaptı.

“BENİ HİÇ İLGİLENDİRMİYOR”

Ahu Yağtu, eski eşinin evini satışa çıakrdığı yönünde çıkan haberlerin hatırlatılması üzerine, “Beni hiç ilgilendirmiyor” karşılığını verdi ve aracına binerek oradan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx