40 yıldır Kraliyet Ailesi’ni izliyor! ‘Harry her zaman Kate’e biraz aşıktı’

40 yılı aşkın bir süredir hem Kraliyet Ailesi ile ilgili kaleme aldığı kitaplarla, hem de aile ile gerçekleştirdiği özel görüşmelerden yola çıkarak yaptığı yorumlarla dikkat çeken yazar Ingrid Seward, yakında yayınlanacak olan kitabı ‘My Mother and I’da (Annem ve Ben) çarpıcı bir iddia ortaya attı.

Seward söz konusu iddiasında, aralarında bir zamanlar yakın bir bağ olduğu bilinen Sussex Dükü Prens Harry ile ağabeyi Galler Prensi William’ın eşi Galler Prensesi Kate Middleton’dan bahsetti.

“AĞABEYİNİN EŞİNE KARŞI HİSLERİ VARDI”

Harry’nin eşi Sussex Düşesi Meghan Markle’ın, Prenses Kate ile anlaşamadığı gerçeğinin altını çizen yazarın ileri sürdüğüne göre; Prens Harry’nin, Prens William’ın eşine karşı bazı hisleri vardı. “Ne yazık ki bu Meghan’ı işaret ediyor, değil mi?” diyen Ingrid, şöyle devam etti:

Belki de Harry, her zaman Kate’e biraz aşıktı. Hayır, hayır, hayır… Fiziksel bir aşktan söz etmiyorum. Ama zihinsel olarak demek istiyorum.

“PSİKOLOJİK OLARAK KATE’E TAPIYORDU”

Seward, Harry’nin henüz hayatında Meghan Markle’ın olmadığı, William ve Kate ile birlikte üçünün yakın olduğu zamanları hatırlatarak; “Psikolojik olarak Harry, Kate’e tapıyordu. Dairelerinden ayrılmıyordu. Ağabeyi ve eşine, Kensington Sarayı’nda yemekte ne olduğunu bile soracak kadar yakındı” dedi.

Yazar, sözlerini; “Meghan’ın Kate’i inanılmaz derecede kıskanmış olduğunu düşünüyorum. Meghan’ın aslında bir Prenses olacağını ve Windsor Kalesi’nde yaşayacağını düşündüğünü bile duydum” şeklinde noktaladı.

KIZ KARDEŞ ÖZLEMİNDEN ANNESİNE BİLE BAHSETMİŞ

Öte yandan Kate Middleton’ın Kraliyet Ailesi’ne yeni girdiği dönemlerde, Prens Harry’nin ağabeyi Prens William ve eşiyle olan samimiyeti İngiliz basınında sıkça konuşulan bir konu haline gelmiş ve uzun uzun mercek altına alınmıştı.

Harry’nin en ciddi etkinliklerde bile eğlenceli anlar yaşadığı Kate hakkında, “Onu hiç sahip olamadığım kız kardeşim gibi görüyorum” demesi ve çocukluğunda annesi Prenses Diana’ya ‘bir kız kardeş özlemi yaşadığından’ bahsetmesi de konuyla ilgili detaylar arasında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx