2023 Kasım Ayında Çıkmasını Dört Gözle Beklediğimiz 7 Oyun!

Ekim ayı dolu dolu geçti ve şimdi biraz daha dinlenmeye çekiliyoruz. Kasım ayı daha sakin ve sesiz geçecek gibi duruyor. Ayın en çok beklenen oyunu ise şüphesiz Call of Duty: Modern Warfare III. Gelin bu ay neler var bir göz atalım.

1. RoboCop: Rogue City – 2 Kasım

Eski Detroit semalarında geçecek olan hikaye, filmlerden aşina olduğumuz yarın insan yarı robot olan RoboCop’u bizim kontrolümüze sunuyor. Oyun içerisinde aksiyon dozu yüksek sahneler ise bizleri bekliyor. Bakalım filmi kadar başarılı olabilecek mi?

2. Thirsty Suitors – 2 Kasım

Oldukça ilginç bir yapım olan Thirsty Suitors, içerisinde çok farklı türleri barındırmayı başarıyor. Sıra tabanlı savaşların yanı sıra elle çizilmiş gibi duran görselliği ve ritmik sekanslar oyun içerisinde yer alıyor. Farklı bir deneyim olmasını bekliyoruz.

3. Jumanji: Wild Adventures – 3 Kasım

Oyunun en büyük özelliği Co-op oynanabilir olması sanırsak. Filmden ilham alınarak tasarlanan karakterler ile birlikte Jumanji dünyasındaki bulmacaları bu sefer sizler çözeceksiniz. Yer yer eğlenceli ve yer yer heyecanlı anlar sunmasını bekliyoruz.

4. Quantum Error – 3 Kasım

Yılın iddialı oyunlarından birisi kendisi. 2109 yılında geçen hikaye oldukça ilgi çekici duruyor. ABD’nin yapay zekayı neredeyse hayatın her alanında efektif bir şekilde kullanmasından sonra oluşan iç huzursuzluklar ve beraberinde getirdiği sorunlar konu ediniyor. Karakterimiz ise bir itfaiyeci ve olayın içine ansızın dahil oluyor.

5. Football Manager 2024 – 6 Kasım

Her sene olduğu gibi bu sene de bizleri yalnız bırakmıyor koca yürekli Football Manager 2024. Yine saatlerce başından kalkamadan oynayacağımız kan, ter ve gözyaşı içeren futbol maceraları.

6. The Invincible – 6 Kasım

Fütürist bir tema ele alan oyun, bizleri Regis III adlı bir gezegende keşifler ile baş başa bırakacak. Yapım içerisinde bolca keşif, gerilim ve hikaye görevleri bulacağız. Kaybolan bilim insanlarını arayacak ve bu sırada yüzeydeki belirsiz tehditler ile karşılaşacağız.

7. Call of Duty: Modern Warfare III – 10 Kasım

Ve geldik ayın oyununa! Call of Duty: Modern Warfare III, 10 Kasım günü oynanabilir olacak. Yine aksiyon dozu yüksek ve temposu heyecan verici bir senaryo görmeyi planlıyoruz. Her sene daha iyi grafikler ile karşımıza çıkması ise cabası. Bakalım bu sene nasıl olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx