Yıldız Holding üst üste ikinci kere ‘En Beğenilen Şirketler’ ortasında yer aldı

Dünyanın farklı noktalarında toplam 71 bin çalışanıyla büyük bir kültürel zenginlik ve fırsat eşitliği örneği sergileyen Yıldız Holding, Realta Danışmanlık ve 3İK Marka Bağlantısı Ajansı tarafından gerçekleştirilen En Beğenilen Şirketler araştırmasında geçen yıl olduğu üzere bu yıl da “Holdingler” kategorisinde ikinci sırayı aldı. 

Her yıl üniversite öğrencileri ve genç profesyoneller tarafından ortalama 250 şirketin farklı kategorilerde değerlendirildiği araştırmaya bu yıl 76 binin üzerinde öğrenci ve 25 bine yakın genç profesyonel katıldı. 

Bahattin Aydın: “Gelişim, fırsat eşitliği, liyakat odaklı bir iş kültürü içinde çalışıyoruz” 

Yıldız Holding İnsan ve İş Takviye Lideri Bahattin Aydın, gençler tarafından üst üste ikinci defa En Beğenilen Şirketler ortasında yer almanın, Holding’in “İnsana Yatırım” vizyonu açısından çok manalı bir sonuç olduğunu vurguladı. Aydın, “Gelişim, fırsat eşitliği, liyakat odaklı bir iş kültürü içinde çalışarak yeni yetenekler kazanmaya ve mevcut çalışanlarımızın yetkinliklerini çağın gereklilikleri doğrultusunda güçlendirmeye çok kıymet veriyoruz. Gençlerin yeteneklerine uygun işlerde çalışmalarını sağlamak, meslekleri açısından en memnun olacakları, en başarılı olacakları yere gerçek ilerlemelerine dayanak olmak bizim için öncelikli bir bahis. Staj imkânlarından [email protected]ıldızHolding, VERİ Job ve JOB IT üzere genç yetenek programlarına, toplumsal katkıdan yeni çalışma modellerine ve yurt dışında çalışma imkanlarına kadar pek çok noktada kendimizi daima geliştiriyoruz. Bu çalışmalarımızın üniversite öğrencileri ve genç profesyoneller tarafından da takdir edildiğini görmek ve üst üste ikinci sefer En Beğenilen Şirketler ortasında yer almak Holdingimiz için bir iftihar vesilesidir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.