Volkan Demirel’den ‘Fenerbahçe’ye hoca olur musun?’ sorusuna karşılık

Spor Toto Harika Lig’in 37. haftasında Fatih Karagümrük deplasmanda Fenerbahçe ile 0-0 berabere kaldı.

Karşılaşmanın akabinde basın toplantısında konuşan Fatih Karagümrük Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, hem kendileri hem Fenerbahçe ismine gidip gelmeye dayanan bir maç olduğunu söz ederek, “Golü bulabilirdik, Fenerbahçe de bulabilirdi. İki grup da gol atmayı istedi fakat beceremedi. 0-0 beraberlikle bitti iki taraf içinde güzel olsun. Fenerbahçeli olduğumu her vakit söylüyorum. Karagümrük teknik yöneticisi olduğum için bu taraftayım. Profesyonel olarak her maçı kazanmak için alana çıkıyorum. Kazanmak için elimizden geleni yaptık. Maksadımızın olduğunu daima söyledik. Skorlara nazaran Avrupa gayemiz olabilirdi. Başakşehir’in berabere kalmasında ümit yeşerdi lakin sonuç alamamamız o planı geride bıraktı” biçiminde konuştu.

“FENERBAHÇE HOCALIĞI İÇİN NE VAKİT DOĞRUYSA O VAKİT GELİRİM”

Fenerbahçe’de teknik yöneticilik misyonuna ne vakit kendini hazır hissettiği ile ilgili soruya karşılık veren Demirel, “Ne vakit doğruysa o vakit. Şu an olduğum yerden çok mutluyum” diye konuştu.

“BURAYI ÖZLEDİM”

Fenerbahçe Stadı’nı özlediğini söyleyen Demirel, “20 yılım geçti burada. 18 yıl futbolcu olarak, 2 yıl antrenörlük yaparak. Kederiyle, sevinciyle, mutluluğuyla, berbat günleriyle her şeyi yaşadık. Her vakit burada olmaktan ötürü memnunluk duydum. Stada geldiğimde birinci sefer rakip ekip soyunma odasına girdim, bilmediğim bir ordaydı. Tabi tuhaf oldu bu tarafını görmemiştim. Burada olmak rakip olarak da gelip uğraş etmek nitekim gurur vericiydi. Ekip arkadaşlarıma Fenerbahçeli olduğumu, bu maçı kazanmayı istediğimi söyledim. Onlar elinden gelen çabayı gösterdiler” diye konuştu.

DEMİREL’DEN BİR BİRİNCİ

Sarı-lacivertli toplulukta kaleci ve kaptan olarak uzun yıllar gören yapan, akabinde teknik heyette de yer alan Volkan Demirel, birinci kere Fatih Karagümrük’ün teknik yöneticisi olarak Fenerbahçeli taraftarların önüne çıktı. Sarı-lacivertli taraftarlar, Volkan Demirel’e sevgi şovlarında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.