Tuba Büyüküstün, Murat Boz Zeytin Ağacı dizisi öpüşme sahnesi ile gündem oldu!

8 Kısımdan oluşan Zeytin Ağacı Netflix’te yayınlandı. Dizinin başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan yer almaktadır. Dizide Tuba Büyüküstün ile Murat Boz’un öpüşme sahneleri toplumsal medyayı salladı.

Zeytin Ağacı dizisinin çekim sırasında Murat Boz ve Tuba Büyüküstün’ün yakınlaştı argümanlarına ikili reddederek arkadaş olduklarını beyan etmişlerdi. Dizide öpüşme sahneleri izleyiciler tarafından konuşuluyor.

İzleyiciler öpüşme sahnelerine ‘Tuba kendini vermiş’, ‘ikisinin sevgilisi olsa tam ayrılık nedeni’, ‘ikili gösteri yapmışlar’ diye yorumlar yağdı.

Zeytin Ağacı dizisinin konusu

Ada, Sevgi ve Leyla üniversite yıllarında tanışmış birbirlerinden kopamayan en yakın arkadaşlardır. Ada, başarılı bir cerrahtır. Leyla ise idealist bir avukat ve meslek yapamamıştır. Sevgi’nin kansere yakalanması bu üç arkadaşı kuvvetli bir imtihana sokacaktır.

Sevgi, Leyla’dan kendisini Ayvalık’a götürmesini ister. Sevgi orada bir adamı bulmak için gitmeyi ister. Ada ise Sevgi’nin dediği üzere hastanede yatmasını değil hayallerinin, ümidinin peşinden gitmesini dayanaklar. Üç arkadaş daima birlikte yola çıkarlar.

Üç arkadaşın bu seyahati hepsinin hayatının değişmesine neden olacak. Sevgi’nin adamı bulma arayışı öbür kızların hayatını nasıl etkileyecektir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.