Ricky Martin, kendisini tacizle suçlayan yeğenine 20 milyon dolarlık dava açtı

Ünlü müzikçi Ricky Martin, cinsel taciz suçlamalarında bulunan yeğeni Dennis Yadiel Sanchez’e 20 milyon dolarlık dava açtı.

50 yaşındaki Ricky Martin, TMZ’nin haberine nazaran uyumsuz bir kişi olarak isimlendirdiği 21 yaşındaki yeğeni Dennis Yadiel Sanchez’e dava açıyor.

Martin; yeğeni Sanchez’in, prestijini zedelemeye çalıştığını, kendisinin ve ailesinin inançsız hissetmesine neden olduğunu tez ederek çarşamba günü San Juan’da dava açtı.

Ünlü müzikçi, yeğeni tarafından cep telefonu numarasının Instagram’da yayınlanmak ve hatta çocuklarından biri için rahatsız edici bir Instagram hesabı açmak üzere aksiyonlardan sonra harekete geçti. Martin ayrıyeten yeğeninin temelsiz tezleri nedeniyle bir dizi multi-milyon dolarlık muahedeyi kaybettiğini belirtirken yeğeninin, kayıplarını telafi etmesini istiyor.

Porto Rikolu müzikçi, üvey kız kardeşi Vanessa Martin’in oğlu Sanchez’in kendisine yönelik yasaklama buyruğunu geri çekmesinden aylar sonra Instagram üzerinden Martin’e bildiriler göndermeye başladığını ve kendisine ödeme yapmadığı takdirde ününü lekelemekle tehdit ettiğini söyledi.

“ZİHİNSEL PROBLEMLERİ VAR” DİYEREK, ARGÜMANLARI REDDETTİ

Latin Pop Hükümdarı, yargıçtan Sanchez’in, kendisi ve ailesiyle olan tüm irtibatını kesmesini istiyor.

Sanchez’in, temmuz ayı sonlarında amcasına karşı açtığı ensest ve taciz davası düşürülmüştü. 1 Temmuz’da Martin’e karşı süreksiz bir yasaklama buyruğu çıkarılmış ve müzikçiyle cinsel bir bağı olduğu argüman edilmişti.

Martin tezleri reddetmiş ve yeğenini önemli zihinsel sıhhat problemleri olan problemli bir genç adam olarak tanımlamıştı.

Sanchez, Porto Rikolu bir gazete olan El Vocero’nun haberine nazaran Martin’in ayrılığı kabul etmediğini ve en az üç defa meskeninin yakınında dolaştığını gördüğünü argüman etti. Martin’in hukuk grubu ise DailyMail.com’a Sanchez’in derin zihinsel sıhhat problemleriyle çaba ettiğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.