Profesyonel kripto uzmanından Bitcoin için çarpıcı açıklamalar!

Bitcoin ( BTC ), tüm kripto para piyasasını küçük kazançlar kaydetmeye yönlendiren 20.000 $ seviyesinin üzerine çıkmayı başardı ve odağı ilk dijital varlığın pozisyonu sürdürüp sürdüremeyeceğine kaydırdı.

Profesyonel kripto uzmanından Bitcoin için çarpıcı açıklamalar!

Kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe’ye göre, en son Bitcoin pozisyonu yukarı doğru kayarken ‘iyi’ görünüyor. 7 Temmuz’daki bir tweet’te Poppe, Bitcoin’in bir sonraki hedefe bakmadan önce 20.200 dolar seviyesini tutması gerektiğini ve 22.500 dolara ulaşacağını kaydetti.

Özellikle, Bitcoin, varlık için kritik bir tarihsel destek seviyesi oluşturan 200 Hareketli Ortalama’nın altında işlem gördü ve Poppe, seviyenin kırılmasının hayati olduğuna inanıyor. Poppe Bitcoin hakkındaki yorumunu şu sözlerle ifade etti;

“Bitcoin için yukarı doğru eziyet devam ederken, burada iyi görünüyor. Benim için tutmam gereken alan 20,2 bin dolar civarındaki bölge. Bu devam ederse, 22.5K $ civarında 200 Haftalık MA’ya doğru hızlanabiliriz”

Bitcoin grafiği. Kaynak: doviz.com

Bitcoin’in fiyat analizi

Basın saatine göre, Bitcoin son 24 saatte neredeyse %8,31 kazanarak 22.039 dolardan işlem görüyordu. Haftalık grafik, doviz.com tarafından sağlanan verilere göre varlığın %8,31 ‘nin üzerinde önemli kazançlar elde ettiğini gösteriyor.

Bitcoin’in son fiyat hareketi, hisse senetleri ile korelasyonu vurgulayarak borsadaki olumlu hareketi yansıttı. Bitcoin geçen hafta kazanmasına rağmen, yüksek enflasyon ortamıyla birlikte piyasa koşulları hala riskli.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.