Oscar Hair Protez Saç Merkezi Size Yeni Bir İmaj Veriyor  

Saç dökülmesi sorunu olan insanların önlem almak için başvurdukları seçeneklerin başında protez saç yöntemi gelir. Protez saç seyrekleşen ya da kelleşen bölgelere uygulanan, tamamen insan saçından üretilen ameliyatsız ve sağlıklı bir yöntemidir.

Protez saç uygulamaları erkek, kadın, genç veya yaşlı ayırt etmeden herkese uygulanabilen kolay bir yöntemdir. Genetik nedenler başta olmak üzere kemoterapi, cilt hastalıkları, saç kıran, yanık veya yaralanmalar gibi nedenlerden saç kaybı yaşayan kişiler çok kolay bir şekilde protez saç yönteminden faydalanarak yepyeni bir görünüme kavuşabilirler. Protez saç yöntemindeki en önemli aşama ölçüm aşamasıdır.

Çok doğru bir ölçülme ve planlama yapılmasına dikkat edilmelidir. Sonraki adım ise yerleştirme adımıdır bu adımda uygulamanın çok hassas bir şekilde yapılması gerekir. Protez saç uygulamasından sonra kişiler banyo yapabilir, saçlarını tarayabilir, spor yapabilir, denize girebilir. Protez saç Şişli tarafından uygulanan yöntem ile normal saçlardan ayırt edilmesi mümkün değildir.

Protez Saçın Diğer Uygulamalardan Öne Çıkan Artıları

Protez saç kişinin 5-10 yaş genç görünmesini sağlar. İstediğiniz an herhangi bir sebepten saçlarınızı çıkarabilirsiniz. Protez saç, gerçek ve doğal insan saçından yapıldığı için istediğiniz renge boyanabilir.

Protez saçların uzun ömürlü olmasının en önemli kuralı bakımının aksatılmamasıdır. Günlük bakımın yanı sıra genel bakımları da aksatılmamalıdır.

Siz de protez saç yöntemi ile yeni bir imaja sahip olmak ve protez saç fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için www.oscarhairdesign.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir