Oğlum 4. Bölüm 2. Fragmanı yayında!

Oğlum 4. Bölüm 2. Fragmanı yayında!

Kaan’ın kaybından sonra derinden sarsılan Melike ve İlyas arasında gerilim yükselirken Melike’nin “Benim canım artık daha fazla yanmaz İlyas!” sözleri üzerine İlyas’ın yaşadığı öfke patlaması akıllara “Aile dağılacak mı?” sorusunu getiriyor.

İşte Oğlum’un 4. Bölüm 2. Tanıtımı;

OĞLUM’UN DÖRDÜNCÜ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Efe’nin anne ve babasının röportajını izlemesinin ardından yaşanan acı olayı tekrar itiraf etmesi olayların seyrini değiştirir. Artan sosyal baskıyla beraber ticari itibarı zarar gören Tuğrul yeni planlar yaparken, Zeynep oğluyla bağ kurmanın yollarını arar. Bu sırada röportajı izleyen Melike, Zeynep ile konuşmak ister ve Zeynep’in kapısına dayanır. Bir taraftan oğullarının acısı ile baş etmeye çalışan Özyürek ailesi diğer taraftan yaşanılan olayların etkisiyle bir iç hesaplaşmanın içine düşer. Bir arada olmak artık hiç kimse için kolay değildir.

Oğlum’un proje ve senaryo tasarımını Ahmet Katıksız üstlenirken Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ın kalemi Gökçen Usta’nın rejisiyle buluşuyor. Oğlum’un oyuncu kadrosunda Songül Öden, Nihal Yalçın, Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Timur Acar, Serhat Teoman, Kubilay Aka, Nazan Kesal, Tuğçe Açıkgöz, Metehan Parıltı gibi birçok başarılı isim yer alıyor.

‘Oğlum’ yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.