İzinsiz kestiklerini öğrenince… Tekmeli yumruklu ağaç kavgası!

İzinsiz kestiklerini öğrenince... Tekmeli yumruklu ağaç kavgası!
İzinsiz kestiklerini öğrenince... Tekmeli yumruklu ağaç kavgası!

Olay, dün saat 16.45 sıralarında Esenyurt İncirtepe Mahallesi 259. Sokakta meydana geldi. Sokakta bulunan binada çalışan işçiler, çalışmalarına engel olduğu gerekçesi ile bir ağacı kesip, yol kenarına attı. Ağacın kesildiğini gören yan apartmandaki vatandaşlar, işçilere tepki göstermeye başladı. Gelen tepkilerle beraber işçiler ve apartman sakinleri arasında sözlü tartışma başladı.

POLİS EKİPLERİ GÜÇLÜKLE AYIRDI

Apartman sakinlerinin sokağa inmesi üzerine sözlü tartışma kısa süre içerisinde kavgaya dönüştü. İki grup arasında çıkan kavgayı gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri kavgayı güçlükle ayırırken, 2 kişiyi ifadelerini almak üzere gözaltına aldı.

KAVGA ANLARI GÜVENLİK KAMERASINDA

esenyurtta-tekmeli-yumruklu-agac-kavgasi-kamerada_4697_dhaphoto1

İki grup arasında çıkan kavga ise sokak üzerindeki bir dükkanın güvenlik kamerasına yansıdı. Güvenlik kamerası görüntülerinde kavgaya karışan bir kişinin, karşı gruptaki birine uçan tekme attığı gözüküyor. Öte yandan kavgaya karışan başka bir saldırganın da, yere düşen bir kişiye tahta sopa vurduğu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

esenyurtta-tekmeli-yumruklu-agac-kavgasi-kamerada_4697_dhaphoto4

esenyurtta-tekmeli-yumruklu-agac-kavgasi-kamerada_4697_dhaphoto3

esenyurtta-tekmeli-yumruklu-agac-kavgasi-kamerada_4697_dhaphoto2

AA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*