CSKA Moskova’dan Yusuf Yazıcı’ya veda

Milli futbolcu Yusuf Yazıcı, CSKA Moskova’dan ayrıldı.

Kulüpten yapılan açıklamada, geçen dönem kiralık olarak forma giyen Yusuf Yazıcı’nın bonservisini alma konusunda Lille ile yapılan görüşmelerin olumsuz sonuçlandığı ve ulusal oyuncunun gruptan ayrıldığı belirtildi.

Rus grubu, Yusuf Yazıcı’ya veda ederek, “CSKA Moskova formasıyla çıktığı 12 maçta 8 gol atarak lig tarihine geçen Yusuf Yazıcı’ya, kadromuza yaptığı tüm katkılar için minnettarız. Bundan sonraki mesleğinde muvaffakiyetler. Her şey gönlünce olsun!” değerlendirmesinde bulundu.

YUSUF’TAN AYRILIK MESAJI

Yusuf Yazıcı ise toplumsal medyadan paylaştığı ayrılık iletisinde, “Yaptığımız işin en güç kısmı vedalar sanırım. Ancak vedalar da hayatın bir kesimi. Ocak ayından bu yana formasını büyük bir memnunlukla giydiğim CSKA Moskova öykümüzün sonuna geldik. Burada geçirdiğim her anımı büyük bir memnunlukla hatırlayacağım. Altı aylık müddet boyunca dayanaklarını her vakit hissettiğim taraftarlarımıza, ekip arkadaşlarıma, teknik grubumuza ve idaremize teşekkür ederim. Her vakit kalbimde olacaksınız” sözlerini kullandı.

Bonservisi 2024 yılına kadar Fransa temsilcisinde bulunan 25 yaşındaki orta saha oyuncusu, geçen dönem devre ortasında kiralandığı CSKA Moskova’da birinci 6 maçın tamamında ağları sarsmış ve bunu başaran birinci oyuncu olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.