Amazon Prime aralık ayı yapımlarını duyurdu

Amazon Prime aralık ayı yapımlarını duyurdu
Amazon Prime aralık ayı yapımlarını duyurdu

Paylaş

Amazon’dan yapılan açıklamaya göre aralık ayında Amazon Prime Video Türkiye’de gösterime girecek popüler yapımlar arasında ‘The Expanse’ dizisinin 5. sezonu ve 10 bölümlük ilk sezonuyla izleyenlerin beğenisine sunulacak distopik kurgu ‘The Wilds’ gibi dizilerin yanı sıra ‘The Marvelous Mrs. Maisel’in yıldızı Rachel Brosnahan’ın yer aldığı 70’ler suç/polisiye-gerilim yapımı ‘I’m Your Woman’ gibi da popüler filmler de yer aldı.

Sound of Metal – 4 Aralık

Paylaş

Sound of Metal – 4 Aralık

Bir Prime Video spesiyali olarak Türkiye’de 4 Aralık’ta yayınlanan Amazon Originals filmi ‘Sound of Metal’, sahne performanslarıyla geçen heyecan dolu gecelerin ardından işitme duyusunu kaybetmeye başlayan Ruben isimli metal müzik bateristi bir gezginin hikâyesini anlatıyor. Ruben, doktorun durumunun kötüleşeceğini söylemesinin ardından kariyerinin ve dolayısıyla da hayatının bittiğini düşünüyor. Hikâyede yönetmen Darius Marder’ın yaratıcı ses animasyonları öne çıkıyor.  

The Wilds – 11 Aralık

Paylaş

The Wilds – 11 Aralık

10 bölümlük ilk sezonuyla izleyicilerin beğenisine sunulan genç-yetişkin dizisi, hayatta kalma temasını distopik bir bakış açısıyla işliyor. Uçak kazasının ardından, kendilerini ıssız bir adada bulan bir grup genç kızın hayatta kalma savaşını konu alan dizide, Rachel Griffiths, Sophia Ali, Shannon Berry, David Sullivan ve Troy Winbrush gibi birçok isim rol alıyor.

I’m Your Woman – 11 Aralık

Paylaş

I’m Your Woman – 11 Aralık

Rachel Brosnahan’ın hem rol alıp hem de yapımcı kadrosunda yer aldığı ‘I’m Your Woman’, 1970’lerde geçen bir gerilim filmi. Yönetmenliğini Julia Hart’ın ve baş yapımcılığını ise Akademi Ödülü adayı Jordan Horowitz’ın üstlendiği film, Jean isimli bir karakterin yeni doğmuş bebeğiyle kocasının suç geçmişine olan yolculuğunu; annelik, aile, kadın gücü ve kişisel gelişim temalarına odaklanarak konu ediniyor.

The Expanse 5. Sezon – 16 Aralık

Paylaş

The Expanse 5. Sezon – 16 Aralık

Beşinci sezonu yayına girecek olan ‘The Expanse’, her çarşamba yeni bölümleriyle izleyicilerin beğenisine sunulacak. Dördüncü sezonun ardından güneş sistemini terk eden ve uzaylı halkasının ötesinde yeni evlerini arayan bir grup insanın hikayesinin anlatıldığı dizinin yeni sezonunda, iç gezegenlerin liderleri ve Rocinante mürettebatının geçmiş hesaplaşmalarıyla ortaya çıkan kişisel çatışmalar, güneş sisteminin tamamını etkileyecek sonuçlar doğuruyor.

The Grand Tour Presents: A Massive Hunt – 18 Aralık

Paylaş

The Grand Tour Presents: A Massive Hunt – 18 Aralık

Grand Tour’un yeni bölümünde Mekong’daki maceralarının ardından gözü pek üçlü, kendilerini egzotik adalar Reunion ve Madagaskar’da yaşayacakları maceralar için yeniden dört tekerleğin üstünde buluyor. Spor arabaları ile Reunion adasına varan Richard, James ve Jeremy, aralarında ağızları açık bırakacak, deniz üzerine inşa edilen dünyanın en pahalı asfalt yolunda yaptıkları yarışın da bulunduğu muhteşem maceralar eşliğinde Reunion adasına varıyorlar.

İlgili Haber
Disney+ Türkiye'de ne zaman kullanıma girecek?
Disney+ Türkiye’de ne zaman kullanıma girecek?

Amazon Prime aralık ayı The Grand Tour Presents: A Massive Hunt The Expanse 5. Sezon I’m Your Woman The Wilds Sound of Metal

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*